Njesoj si ne skenat e filmave te Hollivudit mund te pershkruhet ngjarja e ndodhur ne Greqi.

Behet fjale per dy hajdute me origjine shqiptare, ku pasi kishin vjedhur nje makine ne rrugen ”Agiou Meletiou”, i jane turrur edhe nje dyqani celularesh ne rrugen ”Evalkidou”.

Pervec kesaj, dy keqberesit kane guxuar te sulmojne edhe oficere te policise greke, ku njerit prej tyre i rrezikuan seriozisht jeten, duke e goditur dhe hedhur nga motori.

Behet me dije, se ne ndjekje te dy shqiptareve u vendosen forcat e policise helene te njohura si DIAS, te cilet pas nje ndjekjeje per rreth 20 minutash bene te mundur edhe arrestimin e te dy keqberesve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu