Situata emergjente qe po kalon vendi, ka nxitur reagimin e niveleve te ndryshme te politikes vendase dhe me gjere.

Para pak minutash ish deputeti i LSI per Qarkun e Gjirokastres Vangjel Tavo, ka reaguar permes nje statusi ne rrjetin social FCB. Zoti Tavo shpreh dhimbjen me viktimat dhe solidaritet me cdo shqiptar ne keto momente mjaft kritike.

Statusi i plote i zotit Tavo. 

I gjithë vendi është i trishtuar thellē për humbjen e jetëve gjatë ditës së sotme. Lutemi për familjarët e tyre, për qindra të lënduarit, dhe për të gjithë ata të cilëve u janë dëmtuar shtëpitë.
Lutemi për Shqipërinë!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu