Një vatër e re është zbuluar në Fier, teksa 3 persona kanë rezultuar sot me COVID-19.

Mostrat e këtyre personave janë marrë prej 14 prillit dhe tashmë po punohet për gjurmimin e kontakteve të afërta.

Ndërkohë tashmë rastet në total në Fier shkojnë në 35 nga të cilët 14 të shëruar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu