Nenkryetari i LSI Petrit Vasili ka reaguar ashper ndaj kryeministrit Rama per mashtrimin e radhes ndaj shqiptareve per sigurimin e vaksines ne janar te ketij viti.
Ne nje status ne rrjetin social FCB zoti Vasili shprehet se kryemashtruesi Rama deshiron te vaksinoje shqiptaret vecse me genjeshtra nderkohe qe shqiptarin e fundit kerkon ta vaksinoje ne 2030.
Statusi i plote i zotit Vasili.
Vaksina me tollon, rrofte mashtruesi global!
Dikush i tha lider global, por ne te vertete eshte nje mashtrues global!
Mos shperdoroni 1 janarin me kete mashtrues, qe shkon drejt humbetires, drejt asgjekundit.
Lereni mashtruesin global te beje luftera imagjinare me Europen, qe ka pare plot mashtrues te tille.
Lereni mashtruesin te genjeje veten se tjeterkënd nuk genjen dot.
Mashtruesi global ka nje ide “interesante”, do te vaksinoje popullin me genjeshtra dhe shqiptarin e fundit do ta vaksinoje ne 2030, lereni ta beje.
Mashtruesi kete di te beje te mashtrojë dhe qytetaret ate gje duhet te bejne ta largojnë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu