Pandemia e koronavirusit ka shpërthyer në Shqipëri.

Duket se shifrat nuk po mbahen dot më nën kontroll nga qeveria shqiptare.

Sot eshte regjistruar shifra rekord me te infektuar nga Covid-19, plot 257 raste, ku 2 raste jane konfirmuar ne Gjirokaster dhe nga 1 rast ne Tepelene dhe Memaliaj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu