E martë, 29 shtator 2020 moti do të jetë me reshje shiu dhe stuhi përgjatë zonës veriperëndimore në orët e para të mëngjesit të përqëndruara në zonën perëndimore.

Në juglindje reshejt do të jenë të pakta. Era do të jetë me drejtm Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale deri në 8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 4 me lartësi vale 1,0-1,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë me rënie.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore  11/19°C

Zonat e ulëta  14/23°C

Zonat bregdetare 18/23°C

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu