Një sherr mes një pronari restoranti dhe disa klientëve është regjistruar së fundmi në Sarandë. Pamjet e mëposhtme janë vërtet shqetësuese dhe tregojnë edhe njëherë se sezoni turistik në Shqipëri këtë vit është për të vënë duart në kokë.

Pronari i lokalit, pasi përzë klientët nga lokali nxjerr thikën dhe tenton të godasë njërin prej tyre. Fatmirësisht, goditja nuk ka ndodhur, pasi disa qyettarë të tjerë po përpiqeshin të shuanin sherrin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu