Sot eshte transportuar me urgjence për në spitalin e Traumës në Tirane, ne gjendje te rende shendetesore nje 58 vjeçar nga Saranda.

S. R. është gjetur në Butrint në gjendje të rëndë.

Informacionet e para spejegojnë se ai ka rrëshkitur gjatë punës në sektorin e midhjeve.

Menjëherë është transportuar në Urgjencën ne s[italin e Sarandës, ku ka marrë ndihmën e parë.

Nga bluzave bardha behet e ditur, se 58- vjeçari  ka pësuar politraumë, fraktura të rënda në kokë dhe hematoma.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu