Para pak ka ndodhur nje aksident automobilistik pranë ”Ures se Kranese”, ne aksin rrugor per ne Sarandë.

Ishin dy automjete qe u perplasen mes tyre, ne rrugen ne fjale.

Te dyja automjetet ishin me targa te huaja, ku njera ishte me targa malazeze dhe tjetra me targa greke.

Nuk jepen te dhena per lendime te njerezve, por vetem te te dy automjeteve.

Policia ka shkuar menjehere ne vendin e ngjarjes dhe po kryen veprimet e duhura hetimore.

Me poshte mund te shihni fotot nga aksidenti, qe Jugulajm.net i ka siguruar ekskluzivisht.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu