AKU ka gjobitur me 3 milionë lekë pronarin që ditën e djeshme, kanosi me thikë klientët që nuk ranë dakord për çmimet e larta.

Mësohet se pronari i armatosur me thikë nuk e kishte të regjistruar biznesin dhe mesa duket ka pasur shkelje edhe përsa i përket ushqimit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu