Analisti politik Dritan Kaba, nuk qendron indiferent karshi cdo gafe te shfaqur me apo pa dashje nga kryeministri Edi Rama.

Me doza ironie si gjithmone Kaba percjell edhe mesazhin apo dhe dicituren ne foton qe ka publikuar para pak minutash ne llogarine personale te FCB.

Nje foto ku ecen me frike Rama mbi gomat e makinave qe sherbejne per te kapercyer pellgjet me uje dhe nderkohe analisti Kaba ironizon thelle duke i vene vleren gomave te makinave, me rroten qe eshte siper tyre.

Lexoni reagimin e plote te Dritan Kabes.

Para dy vitesh. Shetiti, shetiti dhe fermeret sot e kesaj dite nuk kane marre asnje lek!

NJE RROTE, MBI RROTA
VETEM GJENDJEN E JASHTEZAKONSHME TE MOS E SHPALLE
Ky eshte rasti i shitjes se asgjese.
Nje propagande e shpifur.
Rrota kalon mbi rrota dhe nje fotograf nga nje ane dhe tjetri ne anen tjeter nuk jane asnjeri ne balte.
E kuptoni, qe nje rrote nuk ka nevoje te kaloje mbi rrota, por thjesht te shpalle gjendjen e jashtezakonshme.
Por eshte gati te kaloje mbi rrota, nen rrota, te bej cirk, estrade, pantonime, skeç, teater, film, serial vetem te mos paguaje familjet shqiptare per demet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu