Nuk eshte e thene, qe virusi i tmerrshem te ”harroje” gjirokastritet.

Jave pas jave dhe dite pas dite ai tek-tuk kujtohet.

Kujtesen e sotme eshte rikthyer me nje numer te konsiderueshem infektimesh.

Keshtu gjate 24 oreve te fundit jane regjistruar jo pak, por plot 31 raste te reja ne Gjirokaster, 4 ne Tepelene dhe 2 ne Permet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu