Mbyllet protesta e sotme e artistëve dhe qytetarëve kundër shembjes së Teatrit Kombëtar.

Por kjo nuk është protesta e fundit. Pas dyditësh do të zhvillohet ajo e rradhës.

Lajmi u bë i ditur në mbyllje të tubimit të sotëm, nga Robert Budina.

Ai theksoi se protesta do të mbahet pas dy ditësh në orën 17:30.

Ky vendim erdhi pasi dita e nesërme përkon me Natën e Kadrit, një ditë e shenjtë për besimtarët myslimanë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu