Kryeministri Edi Rama vazhdon talljen me shqiptarët. Këtë herë, pasi i la të lirë pensionistët për disa orë, ai thotë se do dalin xhiro nënat me fëmijiët.

Postimi i Edi Rames ne Facebook:

Nesër në qendrat urbane do të dalin në këmbë deri në orën 11.00, vetëm nënat me fëmijë deri në 10 vjeç.

Kujdes! Nënat duhet të mos shoqërohen me shoqe dhe fëmijët duhet të mbahen larg çdo kontakti me fëmijë të tjerë.

Të gjithë ne baballarët, fëmijët mbi 10 vjeç dhe të moshuarit në shtëpi deri të hënën në orën 05.00.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu