Kryeministri Edi Rama e ka inaguaruar për herë të dytë sot spitalin COVID-3. Ai ishte i pranishëm në ambientet e ish-kirurgjisë në QSUT për këtë qëllim të përsëritur.

Në faqen e kryeministrisë, ashtu si edhe në arkivën e medias rezulton se COVID-3, është inspektuar nga Rama dhe më pas është përuruar nga ministrja e shëndetësisë me 25 prill.

Burimet nga brenda spitalit shprehen se ka vetëm një njësi oskigjenimi dhe nuk ka ende personel mjekësor e shëndetësor për të trajtuar të sëmurët me COVID-19

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu