Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar me një postim në rrjetet sociale pas miratimt të ashtuquajterës paketë anti KÇK nga ana e qeverisë.

“Edi Rama dhe qeveria e tij nuk mund të luftojnë krimin dhe korrupsionin sepse ata janë vetë krimi dhe korrupsioni”, shkruan Basha.

Postimi i plotë:

Pas 7 vitesh dështim, një gjë është e qartë. Edi Rama dhe qeveria e tij nuk mund të luftojnë krimin dhe korrupsionin sepse ata jane vetë krimi dhe korrupsioni. KÇK nuk mund të luftojë KÇK!

Image

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu