Gjate natës se mbremshme në lagjen “Demokracia”, Tepelenë, është vjedhur nje magazine. Behet fjale per magazinen e shtetasit Aristidh Cenokaçi, me banim në Tepelenë.

Hajdutet kanë vjedhur 6 qëngja nga magazina, qe gjendet vetem 400 metra larg banesës së tij.

Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu