Nje lajm i mire per gjithe punetoret sezonale qe do te punojne ne zonen e Igumenices!

Lajmi bëhet i ditur nga burime pranë kryetarit të Bashkisë së Igumenicës Janis Lolos dhe deputeti i Igumenicës, të cilët informojnë se se pika e kalimit kuiftar te Qafe-Botes do te hapet per gjithe punetoret sezonale per afatin 25 tetor – 10 nentor 2020.

Nnderkohe po behen perpjekje per hapjen definitive te saj.

Testi i COVID per gjithe punetoret sezonale do te realizohet falas ne dogane.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu