Ju bej thirrje nepermjet jush gjith motrave dhe vllezerve shqiptar kudo qe ndodhen ju lutem me ndihmoni per djalin tim te semur e kam djalin me sindromen west dmth epilepsi e rende.

Eshte 2 vjeq e gjysem, as nuk flet, as nuk shikon, as nuk qendron ulur, as nuk ecen, as koken e tij, se mban qekur ka lindur e deri tani. Ka gati gjith kohen per spital per fizoterapi plus ilaqet, qe kam per ‘ja marre jashte Shqiperise. Jam shkaterruar shpirterisht dhe ekonomisht.

Kush ka mundesi te me ndihmoje sadopak t’ja dal ne gjithe keto dhe t’a sheroj engjullin tim. Eshte femija i pare dhe kete dhe m’a ka keputur shpirtin me ka sprovuar Zoti ne nje menyre shume te rende.

Lus Zotin qe me ndihmen e atij dhe ndihmen tuaj t’ja dal mbane, prandaj kush ka mundesi te me ndihmoje.

Te me kontaktoje ne whats app tek  nr +355676874599 ose ne llogarin time te credis bank ketu zoti ju bekoft kudo qe ndodheni.

Faleminderit.

Fotografia e Shqipëri O Nënë
Fotografia e Shqipëri O Nënë
Fotografia e Shqipëri O Nënë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu