Mbyllet votimi i Primareve ne Bashkine Gjirokaster.

Pas nunerimit te votave rezulton fitues Dorjan Lani 291 vota, pas tij Enkelejda Mushi me 48 vota dhe Telnis Skuqi me 34 vota.

Ne Primaret e Bashkise Gjirokaster kane marre pjese 373 persona.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu