Deputeti i Partise Demokratike per Qarkun Gjirokaster, Tritan Shehu, eshte shprehur per ”Primaret” qe zhvillohen ne Qarkun e Gjirokastres.

Permes nje postimi ne fb, Shehu ka vleresuar pjesmarrjen e demokrateve ne te gjitha bashkite e Qarkut.

Ja postimi i plote i Shehut:

Primaret ne Qarkun e Gjirokastres, Memaliaj!

Eshte nje pjesemarje impresionuese e demokrateve.

Votojne per kandidatin e PD midis dy kandidateve.

Cdo gje shkon normalisht.

Me tej te gjithe se bashku do te fitojne Bashkine me daten 14 Maj.

Urimet me te mira!

Mund të jetë një imazh i 4 persona dhe njerëz në këmbëMund të jetë një imazh i 4 persona dhe njerëz në këmbëMund të jetë një imazh i 1 personMund të jetë një imazh i 1 person dhe ambiente të brendshmePërshkrimi i fotografisë nuk është i disponueshëm.
Mund të jetë një imazh i 8 persona, njerëz në këmbë, njerëz të ulur dhe ambiente të brendshme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu