Kryeministri Edi Rama dhe ministrat e kabinetit të ri janë betuar sot në orën 10:00 te Presidenti Meta, për të nisur punën për mandatin e tretë qeverisës.

I gjithë kabinti qeveritar ka dalë tashmë nga Presidenca dhe janë duke u drejtuar në këmbë në Kryeministri për të bërë mbledhjen e tyre të parë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu