Nje ngjarje e rende ka ndodhur pak minuta me pare ne Gjirokaster. Pikerisht ne vendin e quajtur ”Ura e Kardhiqit”, ne pune e siper kova e skrepit ka goditur duke demtuar nje prej punojeseve te firmes ”Salillari”.

I plagosur i quajtur Latif Gaba. eshte demtuar tek pjesa e legenit dhe eshte derguar menjehere ne urgjencen e spitalit rajonal “Omer Nishani”, ku po merr dhe ndihmen e pare mjeksore.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu