Në Gjirokastër përroi i Sopotit ka dalë nga shtrati në Lazarat. Emergjencat Civile janë në terren, ndërsa drejtori Fatri Brahimi shprehet për JuguLjam, se po punohet për normalizimin e kalimit të mjeteve dhe kalimtarëve. Gjithashtu raportohet, se është izoluar lagja Lënxat, ndërsa në rrezik është edhe Kordhoca.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu