Dimitri Spioti, i etiketuar dhe me nofkën ‘Dragoi i Kavos’ është pikasur nga policia greke pasi është në kërkim për përdhunimin e një shqiptareje dhe 6 britanikeve.

Ai është dënuar me 52 vite burg për këto veprime dhe pas 8 vitesh ai është pikasur nga Policia.

Në vitin 2012 ai përdhunoi një shqiptare 34- vjeçare të martuar. 2 vite më parë kishte përdhunuar edhe 6 turiste britanike teksa në 2019 kishte përfituar lirinë.

Sot Spioti gjatë operacionit për kapjen e tij ka përfunduar në një greminë 200 metra dhe Policia po punon për ta nxjerrë dhe për ta kapur atë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu