Botuesi dhe pronari i UET-së, Henri Çili ka mohuar akuzat para gjykatës së Përmetit ku mesditën e sotme u fut me pranga në duar pas arrestimit për gjashtë akuza. JuguLajm.net ben me dije se Çili është shprehur para gjyqtarit Dritan Hasani  se “Arrestimi im është pa prova“. Botuesi Henri Çili është mbrojtur  nga avokati Andi Duraj. Mbrojtja e Çilit në gjykatë ka zgjatur vetëm 35 minuta.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu