Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka dalë në një prononcim për mediat pas miratimit në kuvend të ndryshimve në Kodin Zgjedhor.

“Edi Rama ka frikë nga populli i tij”, tha Kryemadhi.

“Rilindja ngatërron Llucën me Lucën”.

“Sot Edi Rama tregoi edhe një herë që ka frikë e që nuk mund të ndahet nga krimi i organizuar”.

“Rama sot është armiku i naftëtarëve të Ballshit”.

“Ai sot është armik i mjekëve dhe infermierëve shqiptarë që nuk paguhen dhe nuk mbrohen”.

“Ai është armik i mesuesve shqiptarë”

“Nuk ka faj që flet broçkulla pasi i është prishur qetësia”.

“6 muaj nuk i dalin që të fshehë pisllëqet e tij”, tha Kryetarja e LSI

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu