Nje permetar preket nga koronavirusi.

Bëhet fjalë  për një punonjës të sallës operative në Drejtorinë e Policisë së Elbasanit.

Burime bëjnë me dije se është rreth 40 vjeç nga Përmeti.

Ende nuk dihet se nga dhe ku e ka marrë virusin përmetari në fjalë.

Në përditësimin e Ministrisë së Shëndetësisë, punonjësi i sallës operative pritet të raportohet ditën e nesërme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu