Dita e sotme nis me mot të vranët dhe shtim të tyre në orët e mesditës shoqëruar me reshje shiu.

Reshjet do të jenë të herëpashershme (lokalisht të vazhdueshme) në të gjithë territorin dhe intensitet të ulët dhe mesatar.

 

Intensiteti mesatar do të jetë kryesisht në zonën e veriut dhe jugut.

Në lartësitë mbi 1000 metër do të ketë reshje të dobëta dëbore.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu