E martë, 21 Mars, 2023
Ballina Aktualitet ‘Ngopi’ Zvicrën me kokainë e heroinë, arrestohet shqiptari 20-vjeçar

‘Ngopi’ Zvicrën me kokainë e heroinë, arrestohet shqiptari 20-vjeçar

119
0

Autoritetet policore në qytetin e Luzernës në Zvicër kanë arrestuar një 20-vjeçar shqiptar, pasi shiste lëndë të forta narkotike si kokainë e heroinë.

Sipas mediave të huaja atij i janë gjetur sasi të mëdha heroine dhe kokaine, si edhe mijëra franga zvicerane që dyshohet se janë përfituar nga shitja e drogës.

Ai u arrestua pasi u kap në flagrancë nga policia duke i shitur drogë një personi tjetër.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu