Ditën e nesërme kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të firmosë në orën 10:00 një marrëveshje me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi.

Kjo marrëveshje do të jetë në kuadër të koalicionit të përbashkët pas zgjedhjeve të 25 prillit. Kujtojmë se PD dhe LSI vendosën të dalin me dy lista në zgjedhje dhe jo në një koalicion.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu