Ndryshime ne kupolen drejtuese te Policise Rrugore te Gjirokastres.

Prej dites se sotme drejtuesi i ketij sektori, ka ndryshuar dhe nuk do te jete me Elmaz Veliu i cili e ka mbajtur kete post drejtues ne tre vitet e fundit. Zoti Veliu me eksperience te gjate ne Policine e Shtetit sidomos ne sektorin e qarkullimit rrugor, eshte emeruar ne Drejtorine e Policise Vendore te Tiranes me nje detyre drejtuese ne sektorin e Qarkullimit Rrugor.

Ne vendin vakant te lene nga Elmaz Veliu, eshte komanduar Altin Mucaj i cili do ta mbaje kete detyre deri ne emerimin e drejtuesit te ri te Policise Rrugore.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu