Jahti më i madh në botë ka zbarkuar sërish në Sarandë.

Saling Jaht A, në pronësi të milardierit rus Andrey Igorevich Melichenko ka një gjatësi prej 143 metër dhe ka kushtuar plotë 500 milion dollarë.

Super jahti luksos ka mbërritur pak minuta më parë në Sarandë, dhe nuk dihet se sa do të qëndrojë.

Kjo është e disata herë që Saling Jaht A vjen në Shqipëri, zakonisht ndalesat e tij janë për furnizim me karburant pa taksa.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu