Kjo e shtunë do të sjelli vranësira, reshje shiu dhe ulje temperaturash.

Kështu, temperaturat do të pësojnë rritje të lehtë, ku do të variojnë:

në zonat malore, nga 08°C në 14°C,

në zonat e ulëta nga 15°C në 21°C,

në zonat bregdetare nga 18°C në 24°C.

Era do të fryjë në drejtim jugor, ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 3-4 ballë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu