Moti sot parashikohet të jetë me vranësira dhe reshje të pakta.

Kështu, temperaturat do të kenë një rënie të lehtë ku do të variojnë:

në zonat malore, nga 10°C në 19°C,

në zonat e ulëta nga 18°C në 27°C,

në zonat bregdetare nga 19°C në 29°C.

Era do të fryjë në drejtim Verior-Veriperëndimor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 5 ballë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu