Sot moti do të jetë i kthjellët dhe me temperatura të ulëta.

Kështu, temperaturat do të pësojnë rënie të ndejshme, ku do të variojnë:

në zonat malore, nga -4°C në 03°C,

në zonat e ulëta nga 04°C në 12°C,

në zonat bregdetare nga 06°C në 12°C.

Era do të fryjë në drejtim Jugor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 6 ballë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu