Sot në vendin tonë do të jetë mot me vranësira dhe reshje shiu.

Temperaturat do të pësojnë rritje të lehtë ku do të variojnë:

në zonat malore, nga 05°C në 10°C,

në zonat e ulëta nga 12°C në 17°C,

në zonat bregdetare nga 15°C në 20°C.

Era do të fryjë në drejtim Verilindor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 5 ballë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu