Sot moti do të jetë me reshje dhe vranësira.

Temperaturat do të pësojnë rënie të lehtë, ku do të variojnë:

në zonat malore, nga 00°C në 06°C,

në zonat e ulëta nga 07°C në 14°C,

në zonat bregdetare nga 11°C në 15°C.

Era do të fryjë në drejtim Jugor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë mbi 5 ballë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu