Sot në vendin tonë do të jetë mot me shi dhe temperatura tê ulëta.

Kështu, temperaturat do të pësojnë rënie të lehtë, ku do të variojnë:

në zonat malore, nga 01°C në 08°C,

në zonat e ulëta nga 08°C në 16°C,

në zonat bregdetare nga 11°C në 19°C.

Era do të fryjë në drejtim Verilindor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 6 ballë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu