Sot moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura të pasuara nga reshje shiu dhe shiu dhe stuhi të përqëndrura në zonën veriperëndimore në orët e para të mëngjesit.

Ndërkohë era do të jetë me drejtim Jug me shpejtësi deri në 10-15 m/sek në bregdet.

Gjithashtu valëzimi do të jetë i forcës 4 me lartësi vale 0,5 deri në 1,5 metër në det hapur.

Temperaturat  do të jenë:

Zona malore     17/27°C,
Zona e ulët         18/31°C,
Zona bregdetare  20/28 °C.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu