Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare me rreshje shiu dhe stuhi në zonat lindore.

Era do të jetë me drejtim Veri-Lindje me shpejtësi deri në 8 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,5 deri në 1,0 metër në det hapur.

Temperaturat do të jenë me rritje.

Zona malore       12/27°C,

Zona e ulët         15/30°C,

Zona bregdetare  16/28 °C.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu