Sot moti do të jetë me kthjellime në zonën perëndimore dhe vranësira të pakta në zonat malore.

Ndërkohë që era do të jetë me drejtim Veri-Perëndim me shpejtësi deri në 8 -10 m/sek në bregdet.

Gjithashtu valëzimi do të jetë i forcës 4 me lartësi vale 1,5 deri në 2,0 metër në det hapur.

Temperaturat do të jenë me rritje në mesditë.

Zona malore       7/22°C,

Zona e ulët         8/27°C,

Zona bregdetare  12/25 °C.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu