Moti do të jetë i qëndrueshëm me kthjellime dhe vranësira kalimtare.

Era do të jetë me drejtim Veri-Perëndim me shpejtësi deri në 10-15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 4 me lartësi vale 1,0 deri në 1,5 metër në det hapur.

Temperaturat do të jenë me rënie në të dyja vlerat:

Zona malore -1/12

Zona e ulët 2/17

Zona bregdetare 6/18 gradë Celcius

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu