Sot do te jete mot me kthjellime dhe vranësira mesatare ne territorin e vendit tone.

Ndersa era do të jetë me drejtim Veri-Perëndim me shpejtësi deri në 10-15 m/sek në bregdet.

Nderkohe qe valëzimi do të jetë i forcës 4-5 me lartësi vale 1,5 deri në 2,0 metër në det hapur.

Temperaturat do të jenë me rritje graduale në mesditë.

Zona malore       5/17°C,

Zona e ulët         7/23°C,

Zona bregdetare  9/22 °C.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu