Kjo stine pranvere ka nisur me ‘tekat’ e saj, ku moti leviz shpesh.

Keshtu, nga vapa e para disaditeve, po shijojme freskimin prej dites se djeshme.

Sot parashikohet mot me reshje shiu sidomos ne pjesen veriore te vendit, ndersa ne pjeset e tjera moti do te jete disi me i kthjellet.

Gjithashtu era do të fryjë nga kuadrati i jugut mesatare e hera herës e vrullshme në brigjet detare shoqëruar me valëzim të forcës 3 dhe 4 ballë.

Temperaturat do të pësojnë rënie te konsiderueshme prej mëngjesit te sotem, situate kjo qe do te vazhdoje deri te henen ne pasdite.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu