Vendi yne përgjatë fundjavës parashikohet të ndikohet nga kushte të paqëndrueshme atmosferike.

Pergjithesisht do të mbajë mot me diell, vranësira dhe reshje shiu.

Të shtunën do të mbajë mot me vranësira dhe reshje shiu.

Temperaturat parashihet të lëvizin prej 14 deri në 16 °C.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu