Sot moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare.

Ndersa era do të jetë me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi deri në 8 m/sek në bregdet.

Gjithashtu valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0, 5 deri në 1,0 metër në det hapur.

Temperaturat do të jenë pa ndryshime.

Zona malore       8/27°C

Zona e ulët        9/30°C

Zona bregdetare  11/28 °C

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu