Sot moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare me reshje të izoluara në zonën veriore.

Era do të jetë me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi deri në 8-12 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 4 me lartësi vale 0,5 deri në 1,0 metër në det hapur.

Temperaturat do të vijojnë me rritje:

Zona malore       10/23°C

Zona e ulët         11/26°C

Zona bregdetare  13/24 °C.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu