Sot moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura dhe reshje shiu të pakta në Perëndim.

Po ashtu era do të jetë me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi deri në 8-15 m/sek në bregdet.

Ndërkohë që valëzimi do të jetë i forcës 4 me lartësi vale 0, 5 deri në 1,0 metër në det hapur.

Temperaturat do të me rënie:

Zona malore       10/22°C

Zona e ulët         11/24°C

Zona bregdetare  13/23 °C.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu