Sot moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura të pasuara nga reshje shiu dhe stuhi të përqëndruara në zonën veri-perëndimore në pjesën e parë të ditës.

Era do të jetë me drejtim  Jug-Lindje me shpejtësi deri në 10-15  m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 4 me lartësi vale 1,0 deri në 1,5 metër në det hapur.

Temperaturat do të jenë me rënie në mesditë .

Zona malore       5/12°C

Zona e ulët          8/16°C

Zona bregdetare  10/16 °C.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu